Pomandery – ochranné esencie Aura-Soma.

Equlibria – hlavný pilier systému Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Quintesencie – podporné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Equlibria – hlavný pilier systému Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Quintesencie – podporné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015

Pomandery – ochranné esencie Aura-Soma.

aspomsbig

Pomandery sú farebné, voňavé substancie na alkoholovom základe, ktoré slúžia na ochranu a harmonizovanie energetického pola človeka. Takto sa okolo aury / energetického tela / človeka vytvorí jemná ochranná sieť, ktorá jednak chráni pred nepriaznivými energetickými vplyvmi a jednak vyrovnáva existujúce disharmónie vnášaním pozitívnej energie. Tým sa vám podarí zbaviť napätia a pocítite obnovu energie. Každý pomander ovplyvňuje určitú časť vášho tela, ktorá odpovedá jeho farebnej energetickej dĺžke.
Pokiaľ je človek zdravý jeho farby aury sú krásne žiarivé. Pomandery v tomto prípade pomáhajú túto žiaru udržovať a chrániť. Ak pociťujete akékoľvek problémy, pomandery vám pomôžu ľahšie riešiť starosti každodenného života a posilnia vás.

Pomandery si môžete zakúpiť v našom eshope tu:

Spôsob použitia:

Nanášajú sa na ľavú dlaň 3 kvapky a potom sa jemnými pohybmi vnášajú do aury človeka, pričom sa vždy pri jednotlivej čakre zastavíte a vyšlete k nej z dlaní prúd príslušnej farby. Začnete od Korunnej čakry / na temene hlavy /, potom za temeno hlavy na zátylku / tretie oko zo zadnej strany /, späť spojíte ruky nad hlavou, prejdete s nimi popred tvár a otvoríte ich pre 5 čakrou krku / krčná jamka /, postupne dole až k zemi sa spojíte s energiou zeme a pomalým pohybom rúk idete naspäť hore k nosu a zhlboka sa 3x nadýchnete.

Pomandery môžete používať neustále a nosiť ich pri sebe. V aure vydržia energeticky dve hodiny. Potom je potrebné ich energetické pôsobenie znovu obnoviť. Môžete ich použiť aj pre iných, ktorí to momentálne potrebujú. Rovnako s nimi môžete energeticky čistiť a nabíjať priestor, v ktorom sa nachádzate.

Pomandery a ich vlastnosti:

PomanderEmocionálna rovinaTelesná rovina
01- Biely
Jasnosť a nový začiatok, vyrovnáva emócie, harmonizuje auru a všetky čakry, chráni pred inými energiami.Pri alergiách vyvolaných zvonku, na drobné poranenia a bodnutia hmyzom, čistí vzduch, zastavuje krvácanie.
02- Ružový
Láska a seba prijatie, pri depresiách, proti agresii, skľúčenosti, seba ľútosti , pocitu útoku, precitlivenosti.Pri ochoreniach maternice, reprodukčné orgány, močové cesty, búšenie srdca.
03 – Rubínový
Strach, stresy, pocity úzkosti, strach z existenčného prežitia, ochrana pred inými energiami.Dodáva vitalitu pri vyčerpaní, pôsobí ako afrodiziakum, pri problémoch v sexuálnej oblasti.
04 – Červený
Chráni pred geopatogénnymi zónami, pri strachu z odmietnutia a hanblivosti z náklonnosti k iným osobám, pri nechuti žiť.Stimuluje hormonálny systém a krvný obeh, dodáva energiu, pomáha prekonať prílišné myslenie na sex, ale i pri nemožnosti otehotnieť a impotencii.
05 – Korálový
Lieči hlboké zranenia a sklamania z minulosti / rozvod, zneužívanie  apod. /, staré strachy a obavy.Pôsobí na nervový systém, psychosomatické ochorenia, žľazy a vylučovacie orgány.
06 – Oranžový
Oslobodzuje od duchov napojených na človeka, pomáha pri technofóbii /riadenie auta, počítače/, pri šokoch, hystérii a strachu, pri úrazoch – šoková záchrana.Stimuluje libido, na močové cesty, pri hormonálnych zmenách / puberta, klimaktérium/, zbavuje závislosti všetkého druhu.
07 – Zlatý
Vnútorná múdrosť a šťastie, radovať sa z maličkostí, duchovná pokora, spojenie s vnútorným učiteľom.Harmonizuje látkovú výmenu, pozitívne ovplyvňuje prijímanie potravy a energie.
08 – Žltý
Radosť a smiech, vedomosti, učenie, koncentrácia, pri zimných depresiách, nervozite, pri odvykaní od fajčenia, kávy, sladkostí apod.Problémy s pečeňou, pankreasom, ľadvinami, pri nechutenstve a problémami s trávením, pri reume a artritíde.
09 – Olivový
Otvorenie srdca a sebapoznanie, pri rozhodovaní, schopnosť vyjadrovať vlastné pocity a poznať svoje potreby.Stimuluje imunitný systém, pri ochoreniach žlčníka, tlstého čreva, pľúca, bránica, hnačky a kŕče.
10 – Smaragdový
Pri rozhodovaní ktorým smerom sa vydať, poskytuje priestor a chráni, poznanie samého seba a nájsť svoje záujmy, klaustrofóbia, agrofóbia.Upokojuje srdce, pri astme, bronchitíde, vredy, celkové liečenie a harmonizovanie telesných funkcií.
11 – Tyrkysový
Tvorivosť a hravosť, informácie budúcnosti, masmédia, tréma, problémy s cudzími jazykmi, komplex menejcennostiImunitný systém, dýchacie cesty, bronchitída, chronické ochorenia dýchacích ciest, senná nádcha, ramená, srdce, krvný obeh
12 – Modrý
Mier a komunikácia, ochrana, tolerancia, dôvera, upokojuje.Štítna žľaza, hrdlo, krk, priedušky, zvyšuje fyzickú odolnosť, ochladzuje.
13 – Kráľovský
modrý
Súcit, empatia, jasnovidnosť, sny, hudba, predstavivosť, nekonečné možnosti, mysticizmus, tretie oko.Oči, uši a ich problémy, nos, čelné dutiny, duševná sila, všetky zmyslové orgány.
14 – Fialový
Pokoj mysle, úcta k životu, vnútorný pokoj, vnímavosť, pri pocite nebyť tu a teraz.Bolesti hlavy, migrény, nervové vyčerpanie, nespavosť, lieči celkovo celé telo.
15 – Purpurový
Služba ľudstvu, poznať svoju cestu a svoju úlohu, duch a telo v rovnováhe.Celé telo, všetky čakry, ranné nevoľnosti, stimuluje tok energie.
Pomandery si môžete zakúpiť v našom eshope tu:

(Visited 1 121 times, 1 visits today)
m m

Comments are closed.