Mottom nášho pôsobenia je harmónia človeka s prírodou. Venujeme sa komplexne celostnému spôsobu dosahovania rovnováhy v živote ako pre človeka tak i pre prostredie, aby sa v ich spojení mohla dosiahnuť celková harmónia v živote.

Naše priestory zvonku.


Priestory centra sa nachádzajú v Bratislave - Karlova Ves, Karloveská 24. Je to pekné zelené prostredie, s blízkym prístupom k lesíku, parku a prírode. Blízkosť k MHD, ľahký prístup a dobrá možnosť parkovania. Centrum je v nízkom 5. poschodovom obytnom dome na prízemí, rohový vchod. Vstup do centra je zvonku cez tyrkysový zasklený balkón po schodíkoch a vstupnými dverami so zvončekom. Je označený našim nápisom a logom.

Naše priestory znútra.


Priestor poskytuje možnosť nákupu v obchodíku, Všetky priestory sú usporiadané a navrhované v zmysle zásad Feng Shui a pravidelne energeticky ošetrované a čistené.

Sme rodinná firma, ktorá má blízky a pozitívny vzťah k prírode i ľuďom vo svojom okolí. Naše zameranie vychádza z vlastnej životnej skúsenosti. Príroda nám dokáže nielen pomôcť v našom fyzickom zdraví, ale dokáže nás podporiť aj psychicky.

Radi sa s vami podelíme o svoje skúsenosti, vedomosti a pomoc pri hľadaní vlastnej vnútornej rovnováhy, radosti a pozitívneho zmyslu života ako aj zdravého a harmonického usporiadania svojho domova, pracovného prostredia či okolia. Nemôžeme urobiť veci za vás, my vám podávame pomocnú ruku. Využite naše služby poradenstva, obchodu či vzdelávanie a prineste si harmóniu do vášho života aj vy.

25

rokov skúseností


Začínali sme prvou bylinkovou predajňou na Slovensku, v centre Starého mesta v Bratislave.
8

systémov


Využívame našou praxou osvedčené prírodné systémy, s ktorými máme bohaté skúsenosti.

Neodkladajte príležitosť dosiahnuť harmóniu vo svojom živote!


Navštívte nás teraz

Náš tím

(Visited 1 887 times, 1 visits today)