Flakón č.114 – Archanjel Raguel

Aura-Soma – osobná konzultácia.
9 októbra, 2015
Nový Pomander Aura-soma – Purpurový.
16 novembra, 2016
Aura-Soma – osobná konzultácia.
9 októbra, 2015
Nový Pomander Aura-soma – Purpurový.
16 novembra, 2016

Flakón č.114 – Archanjel Raguel

Equilibrium 114 - Archanjel Raguel

Archanjel Raguel


B114 – Stredná korálová / Tmavo purpurová
Narodený: 11.11.2015, v 11:11 GMT

Hlavným zameraním tejto fľaštičky sú medziľudské vzťahy – teda spôsob, ako zaobchádzame so sebou navzájom. Podobne ako rastliny a zvieratá, tiež naše vzťahy potrebujú starostlivosť, pozornosť a výživu. Ak vkladáme lásku do každodenných drobností, posilní to aj lásku v našich vzťahoch.

Nie je to vždy o tom, že by sme museli mať rovnaký názor ako naši priatelia. Ide skôr o schopnosť načúvať v snahe pochopiť priateľov uhol pohľadu. Archanjel Raguel prináša odpustenie, mier a pokoj a lieči nedorozumenia. S jeho pomocou môžeme dosiahnuť v našich vzťahoch nové úrovne vedomia.

Čím viac dokážeme oceniť sami seba, tým menej prázdnoty budeme pociťovať v našich vzťahoch. Schopnosť vidieť obe strany situácie vnáša rovnováhu do každej činnosti, ktorá nasleduje. Raguel má v sebe tiež silnú kvalitu neposudzovania. Ak túto schopnosť rozvinieme vzhľadom k sebe, pomôže nám to nesúdiť druhých. To je záchrana, ktorú prináša farba koralová.

Tmavo purpurová nám vždy pripomína, ako je dôležité starať sa o drobné každodenné veci, ktoré zvyčajne robíme automaticky či nevedomky. Týmto špecifickým odtieňom koralovej sa Raguel pokúša oživiť naše vedomie, aby sme dokázali byť plne prítomní vo všetkom, čo robíme.

Raguel je o spravodlivosti a harmónie v medziľudských vzťahoch. Ak budeme niekomu udeľovať nevyžiadané rady alebo názory, môže sa to stretnúť s nepriaznivou odozvou. Raguel nám pomáha vyčkať, až budeme požiadaní, praktizovať ústredné heslo Aura-Somy, ktorým je „neinvazívnosti“. Raguel ponúka vedomie klasifikované, ktoré druhému dáva priestor, aby došiel k vlastnému vzhľadu alebo pravde.
„Vnímam, že tento aspekt je v dnešnej dobe veľmi dôležitý. Rady často prichádzajú ako nepozvaní hostia a to ničomu nepomáha. Často sa tak deje v mene lásky alebo starostlivosti, ale výsledok je úplne opačný. Raguel nám pomáha praktizovať skutočnú neinvazívnosti, ponúknuť ľuďom okolo nás priestor, v ktorom budú cítiť podporu, aby mohli dôjsť k vlastnej pravde.
Tam, kde sme začínali zabúdať, pripomína nám Raguel, aby sme boli bdelí a pozorní a aby sme vkladali pozornosť do toho, čo práve robíme.“
S láskou, ako vždy Mike

Zakúpiť si ho môžete v našom eshope tu.
(Visited 898 times, 1 visits today)
m m

Comments are closed.