Aura-Soma – osobná konzultácia.

Energia čakier a jej rovnováha.
2 októbra, 2015
Flakón č.114 – Archanjel Raguel
18 januára, 2016
Energia čakier a jej rovnováha.
2 októbra, 2015
Flakón č.114 – Archanjel Raguel
18 januára, 2016

Aura-Soma – osobná konzultácia.

Osobná konzultácia.

Sme farby aké si vyberáme.

Možno sa to môže niekomu zdať ako nereálne, ale podľa mojich doterajších skúseností už z takmer 15 ročnej praxe a mnohých absolvovaných konzultácií s klientmi, musím potvrdiť, že je tento výrok pravdivý a skutočne farby v Aura-Soma odrážajú naše vnútorné dianie. Zažila som veľa príjemných prekvapení u klientov, ako môžu také štyri flakóny vypovedať tak veľa. Aj tí, čo na začiatku neverili, na konci boli v údive ako to funguje. Konzultácia je vlastne taký rozhovor s vašou dušou, podstatou cez krásne farebné kombinácie. Je to nastavenie pomysleného zrkadla vášmu vnútru, odhalenie čo tam je ukryté a prenesenie do vedomej roviny. Mnoho krát to človek tak-nejak cíti a len si to potrebuje akoby potvrdiť a nadobudnúť akúsi istotu v svojom rozhodnutí. Ale často si nevie ďalej rady, ktorou cestou ísť a ani prečo je v tej situácii. Život pre nás všetkých pripravuje neustále výzvy, skúšky a zmeny na posun dopredu, alebo, aby nás nasmeroval na tú správnu cestu. Chceme vedieť kto sme, aké máme predpoklady, čo by bolo pre nás najvhodnejšie, proste cítiť sa spokojní sami so sebou a prežívať radosť zo života. Je dobré ak vám vie niekto v takých chvíľach poradiť. U nás nájdete pomocnú ruku.

Konzultácia je vhodná pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. V prípade malých detí je potrebný sprievod a prítomnosť rodiča. Čas potrebný pre konzultáciu sa pohybuje v rozpätí 60-90 minút. Celá konzultácia prebehne v príjemnej voňavej atmosfére podľa Vášho výberu éterického olejčeka, za mihotania sviečky a v energeticky očistenom ovzduší. Pred začiatkom samotného výberu sa uvedieme spolu do stavu pokoja a harmónie s použitím harmonizačnej esencie tak, aby sa nám dobre rozprávalo.
Je možná aj kombinácia pre páry / manželia, deti a rodič /.

Priebeh konzultácie:
 • Dozviete sa úvodné slová o Aura-Some ako terapii a čo môžete od nej očakávať.
 • Sami si intuitívne vyberiete sadu 4 farebných flakónov, ktoré vás najviac priťahujú a ktoré vás budú najviac vyjadrovať.
 • Potom sa dostaneme k samotnému rozboru Vášho výberu. Ja, ako certifikovaný poradca systému Aura- Soma, viem čo vami vybraté farby vyjadrujú a viem ich spojiť s ďalšími prírodnými praktikami. Vy viete veľa o sebe. Pri rozhovore s Vami spolu počas konzultácie poskladáme mozaiku vašich daností, prekážok, súčasných výziev a ďalšieho Vášho životného smerovania.
 • Pozhovárame sa o problémoch, ktoré Vás trápia či už na telesnej alebo duševnej úrovni.
 • Po ukončení rozboru Vám pomôžem vybrať jednu farebnú emulziu – Equilibrium, na vtieranie do pokožky, ktorá vám pomôže pri liečení Vášho problému, a prípadne aj jeden Pomander na vnášanie do aury na ochranu a podporu riešenia situácie.
 • Ak chcete pracovať na jemnejšej energetickej úrovni, alebo si to situácia vyžiada, môžete si vybrať Quintesenciu – účinkuje rýchlejšie a silnejšie.
 • Odber produktov nie je podmienkou konzultácie, ale ak chcete problém nielen poznať, ale i niečo s ním urobiť, vrelo vám to odporúčam. K správnej voľbe, v prípade nerozhodnosti, vás veľmi jemne a nenásilne usmerním.
 • Ukážem vám ako sa všetky používajú a ako s nimi budete pracovať.
as
Terapeutický flakón.

Na záver konzultácie – rozhovoru si vyberiete jeden flakón na používanie. Vyberáte si ho intuitívne z tých štyroch flakónov, ktoré ste mali pri konzultácii. Emulzia, ktorá je vo vnútri flakónu obsahuje výťažky z bylín, energiu minerálov, éterické oleje a prírodné farbivo. Po premiešaní sa spoja všetky energie spolu – rastlinná, minerálna a živočíšna / človek zastúpený farbou /. Vznikne tak rovnováha – Equilibrium. Takto vzniknutú emulziu si jemne nanesiete na telo, na prislúchajúcu oblasť, a tým si prenesiete túto jej rovnovážnu energiu do svojho vnútra. Energiu, ktorú si vaša duša zvolila ako pomoc, ktorú potrebuje, aby sa dostala do harmónie. Flakón by sa mal využívať celý, odporúča sa objem 50ml. Ak cítite potrebu, môžete pokračovať s tým istým, alebo si vyberiete nový.

Krátka – mini konzultácia:

Nie vždy a nie každý má „chuť“ zverovať sa so svojimi problémami iným ľuďom a predsa by si rád vypočul radu aj od odborníka. V takýchto prípadoch si môže klient vybrať 4 flakóniky a v krátkosti a stručne môže zhrnúť svoj problém do základných pojmov a na základe toho mu môžeme poradiť s vhodným výberom terapeutického flakónu, prípadne stručne popísať výpoveď jeho výberu. Môže to byť však len veľmi stručná výpoveď, nie tak priamo zameraná na konkrétny stav. To si vyžaduje viac si o situácii pohovoriť a cez rôzne priamo cielené otázky celú situáciu rozobrať. Trvanie mini konzultácie je v rozsahu 30min.
Rovnako túto formu konzultácie môže využiť aj osoba, ktorá sa len zaujíma o tento systém a chce si výberom len vyskúšať ako to funguje.

Túto formu konzultácie môže využiť:

 • každý kto má už nejaké skúsenosti s Aura-Somou, ale potrebuje poradiť vhodnosť svojho vlastného výberu flakónu
 • každý kto nemá „chuť“ zverovať sa so svojimi problémami iným ľuďom a predsa by si rád vypočul radu aj od odborníka
 • každý kto si chce len vybrať flakóny a svoj výber stručne od-konzultovať
 • pri zaslaní krátkeho emailu o probléme a potrebe odporučenia vhodného postupu o použití prípravkov Aura-Soma
 • iný praktikant, ktorý sa potrebuje poradiť o konkrétnom výbere resp. s inou situáciou / naši absolventi majú túto službu zdarma /

Mini konzultáciu sme zaradili do nášho poradenstva na základe skúsenosti z praxe. My odporúčame pre riešenie svojich ťažkostí voliť formu osobnej konzultácie, pri ktorej za zohľadňuje viac faktorov a výsledok môže byť preto ucelenejší a nápomocnejší.

Rozšírené rozbory pri konzultácii:

Ak sa chcete o svojej situácii dozvedieť viac, respektíve z iných uhľov pohľadu, doplnkovo Vám Equilibrium môžeme vybrať aj podľa Vášho horoskopu buď ako celoživotný, na konkrétny rok, mesiac, alebo danú situáciu. Podľa numerológie, celého mena pri narodení – sa dajú určiť niektoré danosti a úlohy v tomto živote a určiť vhodné kombinácie na pomoc na ceste životom. Ďalšou možnosťou je určenie vašej životnej cesty zo stromu života v Kabale a riešenie problému priradením tarotových kariet. Ak budete mať záujem aj o takéto rozbory vyznačte to v dotazníku /cez NET/, alebo dopredu nahláste pri objednaní sa na osobnú konzultáciu.

Máte možnosť výberu:

Astrológia
Rozbor z Vášho dátumu narodenia podľa horoskopu pre narodenie, situáciu pre tento rok tzv. Solárny horoskop, resp.Tranzity pre súčasnosť. Podľa horoskopu priradíme jednotlivé flakóny k významným bodom vo Vašom horoskope a preberieme si ich výpoveď. Nakoniec budete mať možnosť voľby jedného alebo aj viac flakónov pre Vás ako podporu počas roku, ako celoživotnú podporu, alebo pre danú situáciu – súčasnosť.

Numerológia
Rovnakým spôsobom vypracujeme aj rozbor pre numerológiu z Vášho mena, dátumu narodenia a postupujeme ako v predošlom prípade. Dozviete sa kvalitu energie a poslanie Vašej duše, aké osudové okolonosti sú pre vás „pripravené“, ako by ste sa mali v tomto živote realizovať a čo je Vaša životná lekcia, úloha.

Životná cesta, Strom života
V tomto rozbore si pomocou “ Zlatej nite “ ukážeme Vašu cestu, ktorú prejdete od začiatku až do konca riešenia danej situácie. Vychádza sa z Vášho výberu 4 flakónov a následne sa určí čo Vás na tejto ceste, aké energie, výzvy či podpora, čaká, s čím sa môžete stretnúť, akú podporu dostanete, kým sa situácia vyrieši, resp. čo si to vyžaduje, čo Vám to chce ukázať. Nakoniec budete mať možnosť voľby jedného alebo aj viac flakónov pre Vás ako podporu pre danú situáciu.

UPOZORNENIE: Konzultácie robíme v súčasnosti LEN ako online konzultácie, alebo cez službu SKYPE, resp. MESSENGER.

(Visited 678 times, 1 visits today)
m m

Comments are closed.