Equlibria – hlavný pilier systému Aura-Soma.

Aura-Soma – zrkadlo, reč i liečba našej duše.
22 septembra, 2015
Pomandery – ochranné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Aura-Soma – zrkadlo, reč i liečba našej duše.
22 septembra, 2015
Pomandery – ochranné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015

Equlibria – hlavný pilier systému Aura-Soma.

Nosnou osou systému Aura-Soma sú Equilibria, ktoré plnia funkciu výpovednú i liečivú zároveň. Na základe výberu farebných kombinácii sa identifikujeme spolu so svojimi problémami, výzvami a potrebami a pomocou liečivého flakónu si pomáhame dopĺňať potrebné energie na lepšie zvládanie našej situácie. Výberom si tak urobíme akúsi fotografiu svojej aury a na základe farebných kombinácii dostaneme príbeh o nás a našej momentálnej situácii.
Popis účinkov jednotlivých Equilibrii je uvedený v našom E-shope. Ak máte záujem dozvedieť sa viac ako vám to, ktoré Equilibrium môže pomôcť, otvorte si E-shop a vyberte si príslušný flakón podľa farebnej kombinácie alebo čísla.

as109_-_Archanjel_ZacharielČo obsahujú:

Horná polovica je olejová konzistencia obsahujúca výťažky z rastlín, éterických olejov, prírodne farbivá a energeticky prenesené minerálne látky. V spodnej časti je vodná frakcia s rovnakým obsahom. Fľašky equilibrii nielen krásne farebne vyzerajú, ale aj nádherne voňajú. Sú nabité pozitívnou energiou. Premiešaním vznikne emulzia, ktorá sa nanáša na telo v tej zóne, ktorá prislúcha farebnému zloženiu v Equilibriu. Slovo Equilibrium znamená rovnováha a aj všetky zložky vo fľaštičke sú v rovnováhe. Preto je dôležité fľaštičku pred použitím poriadne pretrepať, aby sa jednotlivé energie spojili do jedného liečivého celku.

Ako si ich vybrať:

Equilibria sa vyberajú viacerými spôsobmi:

  • Intuitívne podľa toho, ktorá dvojfarebná kombinácia vás osloví. Preto tu neuvádzame význam jednotlivých farebných kombinácii, aby vás to neovplyvnilo. Často totiž ľudia zapoja svoj rozum namiesto intuície a to môže zmeniť správne rozhodnutie výberu. Equilibria sa pre celkové posúdenie vašej situácie vyberajú štyri. Potom nasleduje konzultácia. Viac informácií i pozrieť si všetky Equilibria môžete tu: Všetky Equilibria
  • Ak cítite akútnu potrebu niečo vo svojej momentálnej situácii riešiť, môžete si vybrať len jednu fľašku, práve tu, ktorá vás najviac v danom momente farebne osloví. Dôverujte svojmu vnútornému hlasu. Je to váš najlepší radca a učiteľ. Ak si vyberiete flakón, ktorý sa vám páči, pozrite si jeho pridelené číslo a potom si ho môžete pozrieť v našom eshope čo znamená a ako vám môže pomôcť. Hneď si ho môžete v prípade, že ho budete chcieť používať, aj objednať. Ukážku všetkých flakónov nájdete tu Všetky Equilibria.
  • Okrem toho sú možné ešte ďalšie doplnkové spôsoby výberu / podľa horoskopu, numerológie, kabaly a pod. /

Ak si chcete vybrať konzultáciu, popis ako postupovať je uvedený nižšie. Konzultácia môže prebehnúť aj cez internet. Bližšie informácie nájdete tiež tu.

Ich spôsob použitia:

Equilibria sa používajú buď nanášaním priamo na telo alebo sa môžu pridať do kúpeľa, či masážneho krému. Niekedy je možné ich len vizuálne nechať pôsobiť na nejakom mieste vo vašej blízkosti alebo si ich len prikladať na určené miesto. Presný návod ako s flakónom pracovať je uvedený pri každom flakóne v našom e-shope.
V každom prípade by ste mali brať Equilibrium ako vášho priateľa a pomocníka pri riešení vašich problémov a tak sa aj k nemu správať. Nemal by prísť do styku s inou osobou. Ak sa tak stane, je potrebné ho očistiť a to ponorením do slaného roztoku.

Equilibria si môžete zakúpiť v našom eshope – kliknite tu: flakóny v eshope si môžete ihneď objednať.

Pri objednaní flakónu dostanete leták s popisom i návodom na použitie.

Perlička:

Pomer oleja a vody 1:1 v Equilibrii je presne taký ako u oslieho mlieka, ktoré používala Kleopatra na kúpele, aby si uchovala krásnu a jemnú pleť. Emulzie v tomto pomere oleja a vody sa ideálnym spôsobom vstrebávajú do pokožky.
(Visited 641 times, 1 visits today)
m m

Comments are closed.