Aura-Soma – zrkadlo, reč i liečba našej duše.

Equlibria – hlavný pilier systému Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Equlibria – hlavný pilier systému Aura-Soma.
22 septembra, 2015

Aura-Soma – zrkadlo, reč i liečba našej duše.

Aura-Soma.

Vitajte na našej stránke o farebnom a voňavom systéme sebapoznania a seba-pomoci. Hoci je to pomerne „mladý“ systém, vychádza zo starého pradávneho poznania a skúsenosti. Ukazuje cestu ako sa spojiť so samým sebou a ako byť sám sebe najlepším liečiteľom. Takto sa môžeme ľahšie a zodpovednejšie postaviť k svojim problémom vo svojom živote a nájsť aj východisko ako svoje situácie riešiť. Je to príjemný a ne-invazívny prístup ku každému jednotlivému človeku, veľmi jemný a empatický a nič nevnucujúc.

Aura-Soma systém nám pomáha nájsť spojenie so svojim vnútorným učiteľom, pozrieť sa na svoje osobitosti i ľahšie zdolať výzvy života. Nech sa páči, vstúpte do tohto sveta s radosťou a ľahkosťou bytia.

Ponúkame vám tu prezentáciu systému Aura-Soma v TV Markíza s našou konzultantkou Ing. Vierou Jakubisovou, nahrávaná v našom bývalom obchodíku Fytomedie na Zelenej č.3 v Bratislave. Rok 2008. Veríme, že vás to bude inšpirovať.

Aura-Soma v TV Markíza – klik na video

Sme farby aké si vyberáme.

Aura-Soma je alternatívna prírodná forma pomoci sebe i ostatným po stránke psychologickej, ale sekundárne i fyzickej. Využívajú ju mnohí ľudia po celom svete. Je zastúpená v 52 krajinách na všetkých kontinentoch sveta. Má viac ako 400 registrovaných učiteľov a viac než 800 registrovaných praktikantov a ich počty neustále rastú. Mnohé významné kúpele, wellness a relaxačné centrá ju zahŕňajú do svaura-soma-equilibrium_navojich programov, pretože má vynikajúce výsledky. Je jemná, voňavá, farebná a cez dotyk, rozpoznanie, pochopenie a prijatie príčin problému, pôsobí veľmi hlboko a účinne. Využíva pri tom prírodné prostriedky a základný princíp sebapoznania, sebaprijatia a sebapomoci.

Táto „nová“, ale v podstate už veľmi stará terapia nám bola poslaná ako pomoc na riešenie svojich problémov, na odhalenie svojej vlastnej podstaty, životnej cesty i nášho ďalšieho smerovania. Pomocou nej môžeme nájsť cestu sami k sebe, vedieť prečo sa nám dejú niektoré veci v živote a dá odpoveď aj na často kladenú otázku – prečo práve ja. Môžeme pomocou nej naštartovať životné zmeny vo svojom živote, práve preto, že pochopíme čo si robíme sami sebe, čomu si bránime alebo aké vlastnosti či svoje kvality nevyužívame. Zároveň nám poskytuje na „doplnenie“ i energie, ktoré potrebujeme na dosiahnutie stavu rovnováhy v nás samých a tým nám pomáha prežívať svoj život harmonicky, bez stresov, napätí a zdravotných problémov. Môžeme potom pociťovať spokojnosť a radosť z vlastného vyjadrenia a tak vlastným životom pomáhať i ostatným, pretože len spokojný človek môže vyžarovať spokojnosť do okolia.

Aura – Soma® a jej princíp:

Aura-soma je založená na princípe farieb aury nášho tela. Všetko okolo nás je energia o určitej vlnovej dĺžke, ktorá je vyjadrená príslušnou farbou. Aj naše myšlienky, problémy, pocity, kvality sú charakterizované určitou energiou a farbou a sú zaznamenané v našej aure. Naše podvedomie / intuícia / túto schopnosť, vidieť farby našej aury, nestratilo a vie nám ich pri uvoľnení sa, preniesť do roviny vedomia. Tak si pri výbere z farebných kombinácii prečítame vlastne farby našej aury. Na tomto poznaní a výpovednej hodnoty i kvality jednotlivých farieb aury je založená Aura-Soma. Každý problém, aj ten skrytý niekde hlboko v nás, sa zrazu vynorí na povrch a my budeme prekvapení ako to funguje.

Aura – Soma ® a jej výnimočnosť:

Táto metóda je jedinečná práve v tom, že si vyberáme sami. Sami rozhodujeme čo je pre nás najvhodnejšie, čo potrebujeme v danej chvíli najviac, kam smerujeme a ako to môžeme dosiahnuť. Máme tu možnosť uplatniť svoju vlastnú vôľu, vybrať si čo je pre nás najlepšie a tak liečiť svoju dušu bez toho, aby nám niekto niečo vnucoval. Tak len minimálne – formou poradenia a usmernenia do nás niekto zasahuje. Nikto nám nič neprikazuje, ani neodporúča. Sami si vyberieme také farby, ktoré nás momentálne oslovujú. Poradca potom vysvetlí čo ten výber znamená a čo odhaľuje. Tak sú farby často inšpiráciou k slovnému vyjadreniu, ktoré samo o sebe už môže mať liečivý účinok. Zapojíte pri tomto systéme všetky zložky zmyslov. Nasýtite nielen svoje oči nádhernými farebnými kombináciami Equilibrii, svoj nos príjemnými vôňami, ale s jemnými dotykmi masážou tela dosiahnete zážitok, ktorý iste poteší vašu dušu. Táto metóda vám umožní aspoň na chvíľu myslieť na seba, pozastaviť sa v tomto uponáhľanom svete a dopriať si trochu času a lásky sebe samému.

Aura – Soma ®a jej história vzniku:

“ Aura“ – toto slovo označuje elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každého človeka. „Soma“ je starogrécke slovo s významom „telo“. Ale je to i slovo zo sanskrtu / staroindický jazyk /, v ktorom znamená tajomný nápoj, uvádzajúci dušu do stavu božského opojenia.

„Objaviteľkou574511_10200115876051735_1649120394_n“ Aura-Soma bola anglická farmaceutka Vicky Wallová, ktorá prišla k názvu tohto systému sprostredkovane, mediálnym spôsobom. Vicky Wallová sa už od mala zaoberala pod vedením svojho otca o liečenie rastlinkami, rovnako cvičil aj jej intuíciu. Vicky už od detstva mala navyše aj zvláštne jasnovidné a senzitívne schopnosti. Celý svoj život zasvätila pomoci a liečbe ostatným. Keď v roku 1984 už nevidela / stratila zrak pri chorobe /, dostala sprostredkovane prvé receptúry Aura-Soma. Hoci Vicky už bola v tom čase nevidiaca, jej cit pre farby sa nielenže nestratil, ale naopak ešte prehĺbil.
Už v tom roku ako vznikli prvé Equilibria sa Vicky zoznámila s Mike Boothom.

Dovtedy umelecky zameraný Mike okamžite zmenil svoje životné plány. Aj Mike Booth disponuje rovnakým liečiteľským nadaním a rovnakou senzitivitou ako Vicky. Obaja si vzájomne potvrdzovali svoje schopnosti. Vicky odovzdala prípravu equilibrií Mike Boothovi. Stál pri zrodení väčšiny produktov a prispel svojimi znalosťami homeopatie a prírodného liečiteľstva, teosofie a budhizmu. V r. 1991 Vicky zomrela a Mike odvtedy vedie centrum Aura-Soma v Anglicku. Nové receptúry rovnako ako Vicky prijíma mediálne.
Equilibria sa rodia vždy v presne stanovenú a pre nás potrebnú dobu.

Aura – Soma® a jej produkty:

Auras

Základom tohto systému je sada dvojfarebných fľaštičiek Equilibrium, ktoré obsahujú výťažky rastlín, energiu drahokamov, minerálov a farieb. Nanášajú sa priamo na telo. Ďaľšie sú Pomandery – farebné a voňavé energetické substancie, ktoré slúžia na posilnenie a harmonizovanie aury a teda na pomoc a ochranu. Ich účinok je okamžitý. Ako tretie sú Quintesencie, ktoré sú vhodné pri meditácii. Novinkou sú farebné esencie, ktoré sa môžu používať aj vnútorne a sú akýmsi mostom medzi Pomandermi a Quitesenciami. Ďalšie v rade Aura-Soma produktov sú Archanjelské esencie, rozprašovače a emulzie na telo. Veľké zastúpenie má aj prírodná kozmetika z rady Aura-Soma – šampóny, telové mlieka, pleťové vody, kúpeľové prísady a pod. Produkty sa neustále vyvíjajú, dopĺňajú a rozširujú o nové poznatky i spôsoby aplikácie.

Všetky produkty Aura-Soma si môžete zakúpiť v našom eshope – kliknite tu: Všetky produkty Aura-Soma v eshope si môžete ihneď objednať.

(Visited 5 927 times, 2 visits today)
m m

Comments are closed.