Quintesencie – podporné esencie Aura-Soma.

Pomandery – ochranné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Farebné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Pomandery – ochranné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015
Farebné esencie Aura-Soma.
22 septembra, 2015

Quintesencie – podporné esencie Aura-Soma.

Quintesencie sú vhodné pri meditácii. Ich zloženie je obdobné ako u pomanderov, ale obsahujú jemnejšie energie. Quintesencie pracujú prostredníctvom astrálneho a éterického tela, do ktorého vnášajú najpozitívnejšiu energiu farebného svetla. Umožňujú človeku ujasniť si mnohé veci týkajúce sa jeho vlastnej osoby, vlastných postojov a návykov. Ich farby môžeme pociťovať harmonicky bez akýchkoľvek bariér. Prinášajú podporu v čase zmien, traumatických zážitkov a kríz. Sú určené zvlášť pre ľudí, ktorí potrebujú veľmi pomôcť. Dokážu pracovať so všetkými aspektami bytosti a to na veľmi jemných úrovniach, čím pôsobia efektívne a rýchlo.

Spôsob použitia:

Kvapneme si ich na ľavé zápästie, pravým premiešame a potom jemnými pohybmi vnášame po jednotlivých čakrách do aury, pričom sa vždy pri jednotlivej čakre zastavíte a vyšlete k nej z dlaní prúd príslušnej farby. Začnete od Korunnej čakry / na temene hlavy /, potom späť spojíte ruky nad hlavou, prejdete s nimi popred tvár a otvoríte ich pre 5 čakrou krku / krčná jamka /, postupne dole až k zemi sa spojíte s energiou zeme a pomalým krúživym pohybom rúk / akoby ste ju natáčali k sebe / idete naspäť hore k nosu a zhlboka sa 3x nadýchnete. Používame ich vnášaním do aury pred meditáciou, na zvýšenie vnímavosti a otvorenosti.

Video ako Quintesencie použiť:
Quintesencie si môžete zakúpiť v našom eshope tu:

Quitensencie a ich vlastnosti:

01 – El Morya Modrá
Viera a božia podpora. Prináša harmóniu, mier, pokoj, dôveru. Pomáha nájsť porozumenie a vyjasniť si problematické záležitosti.
02 – Kuthumi Žltá
Práca s anjelmi a devami. Pomáha vcítiť sa a spojiť s prírodou, so stromami, vodou, skalami, kvetinami, kryštálmi a pod. Pomáha pri práci na záhrade. Tieto energie podporia tvorivosť, lásku k životu a pocit zjednotenia. Je vhodná pre ľudí, ktorí pracujú veľa času v uzavretom priestore.
03 – Lady Nada Ružová
Láska bez podmienok. Premieňa negatívne na pozitívne, rovnako chráni pred agresiou. Umožňuje človeku vnímať zvuk a hudbu ako svetlo a farbu. Pomáha pri vzťahoch medzi mužom a ženou. Tiež pomáha ak je niekto ovplyvniteľný mesačnými cyklami.
04 – Hilarion Svetlo zelená
Najhlbšia pravda vo vlastnom vnútri. Pomáha lepšie poznať samého seba, svoju pravdu a vnútornú múdrosť. Umožňuje nájsť kľud uprostred stresu. Pripomína, aby si človek urobil čas na seba.
05 – Serapis Bey Biela
Očista minulosti. Prináša očistu, jasnosť, nové začiatky. Očisťuje jemné telo, priestor, auru, minerály a iné predmety. Je veľmi vhodná na očistu od negatívnej energie vo všeobecnosti. Pri ukončení a začatí niečoho nového.
06 – Kristus Červená
Prebudenie ducha. Dodáva veľké množstvo energie, chráni a uzemňuje. Pomáha zjednocovať myseľ a srdce. Karmické liečenie. Nepoúživať večer a pri vysikom krvnom tlaku.
07 – St.Germain Fialová
Transformácia. Dokáže prinášať karmické oslobodenie. Ukľudňuje jemno hmotné telo. Pomáha pri emocionálnej nerovnováhe. Úspešne napomáha pri zbavení sa stresu a napätia. Veľmi liečivá a harmonizujúca na všetkých úrovniach.
08 – Pallas Athena Staroružová
Krása a tvorivosť. Vyjadrenie krásy a lásky. Prináša bdelé sny a porozumeniu snom. Pomáha pri prekonávaní starých vzorcoch správania, pri problémoch v materiálnom svete, pripútanosti k ku hmote.
09 – Orion a Angelika Ružová
Dokončenie a nový začiatok. Byť v správny čas na správnom mieste. Pre vnútorné cestovanie pri meditácii. Pri prekonávaní vzdialenosti a časových pásiem či už lietadlom, po zemi, alebo vodou. Cestovateľom poskytne pomoc a ochranu v nebezpečí.
10 – Lady Portia Zlatá
Milosť a neposudzovanie. Predstavuje milosť, lásku a jasnosť úsudku. Pomáha riešiť situácie, pri ktorých treba jasnosť úsudku, múdrosť a takt. Súcit. Pomáha nájsť rovnováhu keď sa človek cíti zmätený a bezmocný. Pomáha zbaviť sa strachu.
11 – Kwan Yin Lao Tsu Oranžová
Súcit a prosperita. Premieňa všetky traumy a šoky na emocionálnej úrovni, odpútanie sa od „starých udalostí“. Umožňuje rozvinúť lásku k sebe samému a prináša hlboký mier. Pomáha riešiť sexuálne a vzťahové problémy.
12 – Sanat Kumara Korálová
Plné rozvinutie vlastného potenciálu. Umožňuje nám dostať sa priamo k jadru veci, poznať čo sa skrýva za „maskami a kulisami“. Prináša božské do každodenného života – najvyššiu lásku na zem. Pomáha riešiť závislosti z minulých životov.
13 – Maha Chohan Tyrkysová
Vnútorné vedenie. Umožňuje vyjadrovanie a komunikáciu zo srdca. Hlboké spojenie s našim vnútorným radcom. Pre komunikáciu v masmédiách a podporu kreativity. Dáva pocit slobody, voľnosti a sebavyjadrenia.
14 – Djwal Khul Zelená
Služba vychadzajúca zo srdca. Pomáha všetkým, ktorí hľadajú svoj vlastný priestor. Otvára človeku chápanie rytmom, zákonom a vzorcom prírody. Pomáha vyharmonizovať intuíciu a rozum, oboje je nutné použivať naraz v rovnováhe. Pri klaustrofóbii, alebo iných fóbiach dodáva pocit seba lásky a istoty.
15 – Sv.Grál a Solárny Logos Svetlo olivová
Prepojenie troch zložiek bytosti. Pomáha prepracovať sa viac k ženskej intuícii, ktorá je v každom z nás. Vedie nás k objavu cesty do vlastného vnútra, aby sme sa rozvíjali vo vnútri seba samom. Pripomína, že všetko čo hľadáme, nájdeme vo vnútri nás samých.
Quintesencie si môžete zakúpiť v našom eshope – kliknite tu: Quintesencie v eshope si môžete ihneď objednať.

(Visited 431 times, 1 visits today)
m m

Comments are closed.